13 Şubat 2014

ING Bank Sebepsiz Yere Kesinti Yapıyor

ING Bank Perpa şubesinden temmuz ayında tüketici finansmanı kullandım. Her ay 10 tl hesap işletim ücreti kesilmeye başlandı. Otomatik ödeme talimatı verirsem kesilmeyecek dendi aralık ayında 2 tane fatura verdim. Ocak ayında yine hesap işletim ücreti kesildi.

Ayın 24 kredimin ödeme günü 24 aralıkta kredi tutarını ING Bank'in Taksim şubesinden yatırdım. Kredi şubem tahsilat yapmamış gecikme yaşanmış ve 2 kez gecikme cezası tahsil edilmiş. Şimdiye kadar tahsil edilen hesap işletim ücretlerinin iadesi ile ilgili de şube ye dilekçe gönderdim. Bankanın kendi web sitesinden de iki defa şikayetimi dile getirdim, ancak hiç dönüş olmadı.

Ahmet 106 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı27 Şubat 2014

  kesilen ücretler iade edildi teşekkür ederim şikayetvar.com

 • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2014

  Sn Ahmet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sn Ahmet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 19/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Ahmet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön