18 Mart 2013 #1690438

ING Bank Sebebini Bilmediğim Kesintiler Yapıyor!

Kullanmış olduğum hesap kartım yani visa kartımdan bornova şubesine bağlıyım karşılığı olmayan nereye kesildiği belli olmayan kesintiler var şube görevlisine sorduğumda bilmiyorum diyor ve cevap alamıyorum kredi kartımdan çekmiş olduğum taksitli kredi aylık 95 tl kesiliyordu.


20/02/2013 tarihinde 185 tl gibi para kesiliyor ayrıntısı yok şimdi bu mağduriyetimi tarafınıza bildirir kartımın incelenmeye alınmasını tarafınıza bildirir ivedilikle bildirimlerinizi beklerim.

+++ 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

    Sn Öner O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Öner O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön