31 Ekim 2016 #6820686

ING Bank Sanal Karta Kendi Kendine Limit Tanımlanması!

İnternetten üzerinden bir ödeme yapmak için ING sanal kredi kartıma limit yükleyecektim. Bunun için ING Bank'ın mobil internet bankacılığı uygulamasını (Android) açtım, uygulamanın sanal kart bölümüne gittiğimde gördüğüm şey asıl kartımın tüm limiti kuruşu kuruşuna sanal kartıma tanımlanmıştı hem de 10 Ekim'den 15 Ekim'e kadar. Yani 5 gün boyunca.


Ben olayı 11 Ekim gecesi fark ettim. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve sanal kartımı iptal ettirdim. Sonrada bu olayla ilgili bir şikayet bildirimi açtırdım. Bildirim numarası 1056191. Bugün ayın 30'u yani üzerinden neredeyse 20 gün geçti ve defalarca aramama rağmen bu olayın nasıl olduğuna dair bir açıklama yapmıyorlar ya da yapmak istemiyorlar. Bu çok büyük bir sorun ve binlerce kişiyi ilgilendiriyor. O gün olayın farkına tesadüfen vardım. Olayı BDDK'ya da yansıtıyorum. Takipçisiyim.

Mehmet 549 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Kasım 2016

    Şikayetimle ilgili hala bir geri dönüş yok. İnceleme devam ediyor deniliyor.

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön