24 Ağustos 2013 #1974229

ING Bank Samsun Şubesi Personelinden Şikayetçiyim!

40** 7925 1346 **** - 20 gün önce kapattığım kredi kartımın içindeki artı paramı alamıyorum. ING Bank Samsun şubesini 3 kere gittim geri gönderiyorlar, uğraşmıyorlar. Benim haberim olmadan gelen kredi kartını geri almıyorlar.


ING Bank müşteri hizmetleriyle görüşüyorum onlar Samsun şubesine aktardık çekebilirsiniz diyor şube beni oylayıp geri gönderiyor. ING Bank Samsun şubesinden şikayetçiyim! Şubedeki çalışana şikayet edeceğimi bildirdiğimde "git istediğin yere et" diye yanıt verdi bende şikayetçiyim!

Recep 51 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sn Recep E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Recep26 Ağustos 2013

    İLGİNİZİN OLDUGUNU SANMIYORUM BANKANIZ HALA BENİMLE İLETİŞİME GEÇMEDİ HENÜZ...

  • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sn Recep E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön