15 Ekim 2016 #6691750

ING Bank Sadece Reklam Bankacılığı

Şimdi hemen cevap verirler bize kendi sitemizden ulaşın; ama işte o kadar sadece göstermelik hizmet olmadık kesintiler yapılıyor. İadesini istiyorum aylarca iade olmuyor ama kesmeye gelince anında kesiliyor. Vermediğim halde taahhüt giriliyor vs. Kısacası bir tuhaf bankacılık sadece reklam bankacılığı.

Metin 269 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Metin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/10/2016 tarihinde Bağcılar Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Metin17 Ekim 2016

    Ben ing bank hakkında şikayet yazmaktan bıktım ve hiçbir şikayetime doğru düzgün ne cevap alabildim ne de sonuç adıma bilgim olmadan aynı içerikli 4 adet sigorta poliçesi düzenlenmiş bu nasıl bir şey anlayamadım iptalini istiyorsun aylar sürüyor daha önce de dediğim gibi sadece reklamdan ibaret bir banka ilk işim bankadan kullandığım pos cihazını ve ticari hesaplarımı kapamak olacak artık bıktım sürekli şube personeline bu ne kesintisi şu ne kesintisi demekten yeter diğer hiçbir bankada böyle şeyler görmedim

  • ING Bank Temsilcisi15 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Metin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön