04 Eylül 2013 #1992309

ING Bank Ramazan Bonusu Yüklemesini Gerçekleştirmedi!

09.07.2013 tarihi itibarı ile SMS yolu ile belki de bir çoğumuzun duyduğu market ve akaryakıt alışverişi sonrasında 50 TL verileceği taahhüdünde bulunulan Ramazan ayı kampanyasına katıldım. Zamanla sonraki günlerde fazlası ile gerekli alışverişleri yaptım, ancak bahsi geçen 14 Ağustos itibarı ile puan yüklenmesi gerçekleşmedi.


29 Ağustos itibarı ile bankanın müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme neticesinde yapılan alışverişlerin Bonus Pos'larından yapılmadığı ve bu nedenle yüklemenin gerçekleşmediği bildirildi. Kampanya metninde hiçbir yerde Bonus üyesi yada şu Pos kullanılacak gibi bir ibare yok. Kaldı ki ben istasyon yetkilisinin hangi Pos kullandığını mı takip edeceğim.

Altan 55 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn Altan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Altan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön