01 Kasım 2016 #6835869

ING Bank Rahatsız Eden Soru!

13.10.2016 tarihinde ING Bank Ankara Çetin Emeç şubesinden cep telefonum aracılığıyla arandım ismimi sorup teyit ettikten sonra bana genel merkezden soruyorlar sizin herhangi bir siyasi partiye üyeliğiniz kaydınız var mı diye sordular. Bu soru karşısında şaşırdım ve bu bankayı ilgilendirir mi dedim ve sonraki gün beni arayan şubeyi gittim benimle temas kuran bayanı buldum görüştüm yukarıda yazdığım konuları anlattım. Yani bankalar insanların siyasi görüşlerini bilmek zorundalar mı? siyasi görüşü olur veya olmaz bu konu beni rahatsız etti. Neden böyle bir soru sorulduğunun cevabını bekliyorum.

Ümit 223 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Ümit Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 03/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Ümit Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön