19 Mart 2013 #1694372

ING Bank Puanımı Yüklemedi!

18 şubat 2013 tarihinde cep telefonuma (10 tl bonus . internet şubesinden 20 şubat 2359 kadar internet şubesine giriş yap bonus kazanın . şifrenizi ING Bank. com tr den anında şifre ile alabilirsiniz )şeklinde mesaj aldım . 20 şubat 2013 saat 2053 te ınternet şubesine giriş yaptım. . 03 mart 2013 tarihinde hülya hanım isminde bir kişi ile müşteri hizmetlerinden arayarak puanın yüklenmediğini bildirdim .


Ertesi günü ING Bank çağrı merkezinden tekrara arandım ve böyle bir mesajın banka tarafından atılmadığını belirttiler. ama 32032 talep numarası ile bu konuyu araştıracaklarını belirttiler. fakat sonuç hala puan yüklenmedi. ve 32032 talep numarası ile ilettiğim soruna bir cevap bile alamadım.

Süleyman 63 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman29 Mart 2013

    talebıme cevap verdıgnız ıcın tesekuur ederım

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Süleyman Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Süleyman Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön