03 Şubat 2016

ING Bank Pos Komisyon Kesintisi!

ING Bank pos cihazı ve turuncu hesap müşterisiyim. Pos cihazında kesinti çok oluyor diye işlem yapmıyorum dün mecbur kaldım ve 450 TL bir işlem gerçekleştirdik bugün bankaya gittiğimde aldığım miktar 220 TL yarısından fazla! 2 aydır işlem yapmıyorum 25 TL'den 50 TL olur ama bu 230 TL çok saçma bir kesinti, kesinlikle kabul edemem.


Mağduriyet en geç yarına kadar çözmesi istiyorum, çözülmediği takdirde turuncu hesabım ve diğer hesapların hepsini kapatıp bankanıza bir bağlantım olmayacak...

Cihan 223 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Cihan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Cihan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön