24 Mayıs 2016

ING Bank Pos Cihazı Sigortası!

ING Bank'tan almış olduğum pos cihazına benim bilgim olmadan ING Gemlik şubesi tarafından Zürih Sigortaya 126 TL'değerinde bir sigorta yaptırılıp ücreti de 24.05.2016 tarihinde sonu 9931 ile biten Pegasus kartımdan bilgim olmadan kesilmiştir.


Pos cihazını bu gün itibarıyla zaten iade işlemlerini başlatmış bulunmaktayım ve ING Bank'a ait tüm kredi kartlarımın da iptali işlemi için başvurmuş durumdayım bilgim olmadan yapılan bu sigorta işleminin iptalini kartımdan çekilen bu ücretinde kartıma iadesini saygılarımla arz ederim.

Süleyman 139 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Süleyman T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Süleyman T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön