03 Nisan 2013 #1722880

ING Bank Poliçem Gelmedi!

25 şubat civarında ING Bank 4440600 numaralı telefonundan arandım. Sigorta hizmetlerinden bahsettiler. Bana makul geldi. Onay verdim. Telefondaki bayan poliçemin hemen adresime gönderileceğini söyledi. Bu gün 4 nisan poliçe hala yok. Bu nasıl hizmet anlayışı, beni arayan onay alan görevliden ve hizmeti yerine getirmeyen ING banktan şikayetçiyim. Poliçem hemen gönderilsin.

Hüsnü 68 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Hüsnü T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hüsnü07 Nisan 2013

    Halen poliçemden haber yok.

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Hüsnü T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön