24 Ekim 2016

ING Bank Petrol Ofisi Bonus Kampanyası

Eylül ayında 4 x 100 TL yakıt alana 30 TL indirim kampanyası gereği dört kez yakıt aldım. Ekim ayının 7-17 arasında 30 TL daha harcama yapın, 21 Ekim'de 30 TL indirim kazanın şeklinde mesaj aldım. Kampanya ilanlarında böyle bir açıklama yok. Birçok benzeri kampanyanın hiç birinde bir gün içinde indirimden yararlanmazsan, indirim hakkını kaybedersin diye bir kural yok ( ING Bank bu kampanyada müşterilerine bir gün içinde kullanamadığı hakkını elinden almıştır.)


22 Ekim günü petrol ofisine gittim ve indirim hakkımın olmadığını söyledi ve Sikayetvar'a yazdığım için Petrol Ofisi yetkilileri aradı bizim banka ile anlaşmamız bir gün değil, 7-17 Ekim arası idi. Sorumluluk bankanızda şeklinde açıklama yaptılar. Bu tür kampanyalara katılmamak en doğrusu olduğuna inanıyorum. İki firma kampanya düzenliyor, topu birbirine atıyor.

Mustaf 306 Okunma

Cevaplar

 • Mustaf'ın Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

  ING Bank Petrol Ofisi kampanyası kapsamında hak ettiğim indirimi 21 Ekim'de kullanmadığım için iptal edildiği söylenmişti bunun üzerine hem Petrol Ofisi hem de ING Bank hakkında şikayette bulunmuştum, her iki firma yetkilisi aradı ve şikayetimi olumlu sonuçlandırdılar kendilerine teşekkür ediyorum. Her iki firmaya da güvenim arttı. Duyarlılıklarına ve ilgilerine tekrar teşekkür ediyorum.

 • Mustaf25 Ekim 2016

  ING Bank Petrol Ofisi kampanyası kapsamında hak ettiğim indirimi 21 Ekim'de kullanmadığım için iptal edildiği söylenmişti bunun üzerine hem Petrolofisi hem de ING Bank hakkında şikayette bulunmuştum, her iki firma yetkilisi aradı ve şikayetimi olumlu sonuçlandırdılar kendilerine teşekkür ediyorum. Her iki firmaya da güvenim arttı. Duyarlılıklarına ve ilgilerine tekrar teşekkür ediyorum.

 • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Mustaf P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Mustaf P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön