30 Nisan 2013

ING Bank Personelin Kaba Davranışı Hem Müşteri Hem Banka İtibarını Zedeliyor!

Maalesef ING BANK Antalya şubesi ile çalışıyorum. Malesef diyorum çünkü firmama ait ING BANK ticari hesabım olduğu ve gerek maaş ödemeleri gerekse diğer gider ödemelerini bu hesaptan yaptığım için sürekli İnternet bankacılığı problemi nedeniyle mağdur edildim.


Bunun dışında asıl şikayet konum Şubeyi arayarak Müşteri Hizmetleri için 0 ı tuşlayarak bağlandığım A** İsmindeki banka çalışanı konuyu dinlemek bir kenara kabalığa varan ifadelerle tarafıma hakarette bulunmuştur. Bir çağrı merkezi sahibi olarak tüm bunların dışında söz konusu A** ismindeki çalışanınızdan davacı olacağım ve ayrıca 2 mayısta bankanızda ki tüm paramı çekerek tüm hesaplarımı kapatacağım.

İsmail 106 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sn İsmail Hakkı Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/06/2013 tarihinde Antalya Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • İsmail03 Mayıs 2013

    genel müdürlük tarafıma ulaştı. şikayetimi kapatmadığım halde kapandığı bilgisi verildi ve telefon ile tarafıma ulaşan temsilci şikayeti yineleyeceğini belirtti. Yani görüyorum ki INGBANK şikayet yönetiminde de başarısız. 2 mayıs itibariyle hesaplarımdaki tüm paramı çektim ve şuanda ticari ve şahsi hesaplarımın kapatılmasıyla ilgili işlem yapıyorum. INGBANK ı özelliklede benim gibi kobilere kesinlikle tavsiye etmiyorum. TEB'e geçtim.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sn İsmail Hakkı Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön