24 Ekim 2016

ING Bank Personeli Yanlış Bilgilendirdi

ING Bank'tan direkt satış ekipleri geldi pos cihazı hakkında bilgi verdiler, şartları sorduk hesap işletim ücreti falan var mı diye var ama 2 otomatik ödeme talimatı verirseniz yok dediler, bizde onlara inanarak makineyi bağlattık. Ama hesabımıza baktık şok yaşadık ilk aydan 167,75 TL hesap işletim ücreti yansıtmışlar. Bunu sormak üzere bankaya gittim öyle bir ücret almama gibi bir uygulama yok dediler bir şok daha yaşadık. Gelen arkadaşlar bizi kandırmış. Bununla ilgili konuşmak için müşteri hizmetlerini aradım 28 dakika bekledim bağlanmadı kapattım. yani her yönüyle facia bir banka.

Celalettin 912 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Celalettin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Celalettin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön