16 Şubat 2013 #1636820

ING Bank Personeli Kaba Davrandı!

Şırnak Cizre şubesindeki ING Banka SGK primini yatırmaya gittim sıra beklerken gişe işlemlerinde çalışan adının D*** olduğunu söyleyen bayan sıraya bakmaksızın sırasız kişileri alınca itiraz ettim ve bunun üzerine bana kaba davrandı tartışmamızın ardından sıra bana gelince sisteme hiç bakmadan sistem yok dedi ama ne hikmetse diğer banka böyle bir sıkıntı yapmaksızın ilgilendi benimle ve ben bu bayanla daha öncede yaşadığım sorundan dolayı ne ben ne de bağlı bulunduğum şirketim bu bayandan dolayı ING Bankla çalışmayı hiç düşünmüyoruz.

Yusuf 107 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Yusuf Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/02/2013 tarihinde Cizre Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sn Yusuf Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön