15 Mayıs 2013 #1798706

ING Bank Personel Yanlış Bilgi Verdi!

Daha önce ilgili şikayetimi ilettim ancak arayan personeller konuyla pek alakalı ve makul değillerdi. Umarım Necatibey şubesi dışında merkezden birileri bakar bu konuya. Bankamatik bozuk olduğu için destek hesabımdan 1300 tl nakit çekim yapmak için personelinize başvurdum. Personelinizin aylık %5, 15 olan faizi günlük 5, 15 olarak yansıtılacağını söylemesi ve kredi kartından çekim yapmamın daha uygun olacağını söylemesi üzerine ve kredi kartından da tek çekim olmadığı en az 2 taksitli işlem olacağını söylemesi üzerine 130 lira faizle 1300 tl çektim. 1 hafta içinde yatıracağım meblağya 130 lira faiz ödeyeceğim. Personeliniz tarafından yanıltıldım personelinizden şikayetçiyim.

Buğra 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Sn Buğra Kemal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Buğra Kemal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön