16 Eylül 2013 #2014252

ING Bank Personel Hatası Yüzünden İşletim Ücreti Aldı!

Müşterisi olduğum ING Bank'ın turuncu hesabını kullanmaktayım. Para ekleyeceğim zaman personelin yanlışlıkla vadesiz hesaba yatırıp, sonra turuncu/vadeli hesaba aktarması sırasında hesap işletim ücreti alınmıştır. Bu alınan ücretin hesabıma iade edilmesini rica ediyorum

Hatice 115 Okunma

Cevaplar

  • Hatice'nin Teşekkür Mesajı16 Eylül 2013

    Banka beni arayıp gerekli iadeyi yapacaklarını söyledi. Hızlı sonuçlandırma için teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Hatice K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Hatice K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön