27 Ağustos 2013 #1978260

ING Bank Personel Hatası Yüzünden İşletim Ücreti Aldı!

Yaklaşık 5 yıldır ING Bank 'ın yalnızca KMH'nı kullanmaktaydım. Her ay faizi ile birlikte ana parayı yatırıp tekrar kullanıyordum. Ama 2013' te yatırdığım para sürekli 10-20 TL gibi eksiliyordu. 23. 08. 2013 Cuma 14:30 civarı Edirne Şubeye gittim. KMH' ma para yatırıp iptal ettirmek istediğimi 4 nolu son gişedeki bayana ilettim.


Bana 760, 01 TL yatırmam gerektiğini söyledi parayı verdim, yatırdı. Gerekli olan hesap ve KMH. kapama için talimatıda gişede yazıp, imzalayıp kendisine verdim. Bana işlemi yapıp o gün telefonla dönüş yapacağını söyledi. Fakat aramadı. Bugün KMH 'ın hala açık olduğunu ve yine hesaptaki paradan 13, 62 TL. kesildiğini gördüm. Hesabım hala açık.

Sabri 102 Okunma

Cevaplar

  • Sabri'nin Teşekkür Mesajı29 Ağustos 2013

    Merhabalar, Sorunum bugün itibarıyle olumlu çözümlendi. Emeği geçenler teşekkürler. Memnun kaldım.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Sabri M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Sabri M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön