01 Kasım 2016 #6828417

ING Bank Pegasus Plus Kart Başvurusu!

Son bir hafta boyunca ING Bank'ın web sitesinden Pegasus plus karta başvurmaya çalışıyorum ama sistem telefonumu kabul etmiyor. Bunun üzerine aynı işlemi şubeden yapmaya çalıştım ve müşteri temsilcisi bile yapamadı sonra ATM'den denedim ve hep aynı hatayı alıyorum. Bugün kampanyanın son günü ve müşteri hizmetleri de yardımcı olmadı. En kısa süre içerisinde yardımınızı talep ediyorum.

Alper 502 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Alper S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Alper S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön