14 Ekim 2016 #6689545

ING Bank Pegasus Kredi Kartım Hala Teslim Edilmedi

5 Ekim'de başvuru yaptığım ING Bank pegasus kartım hala tarafıma ulaştırılmadı, ne zaman arasam dağıtımda bugün gelecek diye bilgi veriyorsunuz ama hiçbir şey gelmiyor. Pegasus'un ilk 25000 kişiye bedava bilet verdiğinden dolayı bilerek gönderilmiyor sanırsam. Kartım bugünde gelmezse direk iptal edeceğim. Pegasus'un kampanyasının ilk açıklandığı gün başvurmuştum ama hala kartımı teslim alamadım dolayısıyla bilet şifremde gelmedi.

Arda 265 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Arda V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Arda V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön