11 Mayıs 2013 #1791562

ING Bank Pegasus Kartım Gelmiyor!

Geçtiğimiz hafta Alsancak şubesinden Pegasus kartı başvurusu yaptım. Ama şube hatası neticesinde bana Bonuşkart gönderilmiş. Bugün hatanın düzeltilmesi, gerekirse Pegasus özelliklerinin bu karta tanımlanması için başvuruda bulundum. Son 10 gün içinde bir kredi kartı başvurum olduğu için ikinci başvuruyu alamayacaklarını söylediler.


ING Bank'a güvenip, Pegasuskart'ı beklediğim için için şu anda kredi kartsız kaldım. Diğer bütün banka kartlarımı da iptal ettirmiştim. Nasıl bir çözüm yolu bulurlar bilmiyorum ama bir an önce kredi kartıma kavuşmak istiyorum. Şube hatası yüzünden şu anda elime geçmesi gereken kartımın elime geçme süresi bilinmez bir tarihe atılarak, yokuşa sürülüyor.

Selen 107 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn Selen A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 22/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sn Selen A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön