04 Mart 2016

ING Bank Pegasus Kart Aidatı

Uzun zaman önce Sabiha Gökçen'den bu karta başvuru yaptığım da yıllık kart parası asla olmayacak deniyordu. ING'ye ait ne varsa kullanıyorum ama hala para kesmeye inat ediyorlar. Kredi kartı Bonus ve Pegasus, nakit kart, destek hesap, fatura ödemesi, kredi. Bunların hepsini kullanıyorum bana gene fatura ödemesi ver iptal edelim diyorlar. Bir adet faturam var nakit kart üzerinden ödeme verdim ki aylık para kesmesinler diye ama yok kredi kartından da verecekmişiz. Bir de Tosfed üzerinden anlaşmalı kredi kartım Bonus onda da durmadan kesiyorlar. Anlaşma da ise ömür boyu kart parası kesilmeyecek denilerek imza attık ona da yalan demeye başladılar. Ne şekilde çözüm bulacaksınız bilmiyorum ama bu ödeme yatmazsa geriye ilk fırsatta bütün kartlarımı kapat T***'i kullanmaya başlayacağım. En azından yıllık kart parası kesiyorlar. Benim gibi bir müşteriyi kaybetmeye göze alıyorsanız siz.

Emre 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön