04 Mayıs 2013 #1778872

ING Bank Pazarlık Yapmak Yakışmıyor!

Vadesiz hesabımdan 8 aylık işletim ücreti birikmiş olarak tek işlemde tahsil edildi ve bunun olmaması için otomatik talimata fatura verilmesi, kredi kartı çıkartılması ve destek hesap tanımlanması gerektiğini söyledi ING BANK müşteri temsilcisi. Turuncu hesabımı aktif olarak kullanmaya devam etmemi istiyorsanız, bu kesintinin iadesini talep ediyorum. Pazarlık yapacaksak 1 elektrik faturam var boşta, onu otomatik talimata tanımlayabilirim ve kredi kartınıza başvurabilirim ancak kesinlikle destek hesap tanımlamak istemiyorum. Olmaz diyorsanız haber verin hesabımı kapattırayım.

Utku 495 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Utku Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Utku04 Mayıs 2013

    inceleyecek birşey yok, 03.05.2013 tarihindeki işlemi görmek ve hakkında karar vermek anlık birşey, bu kadar yokuşa sürmenize gerek yok. Ben zaten bilgiyi almıştım, tatmin etmediğiniz için de buraya yazmıştım. pazartesi tüketici haklarına şikayet de edicem ve diğer bankalarda olduğu gibi bu hesap işletim ücretini de geri alıcam ancak benim anlamadığım, hakkım olanı istemeden almam gerekirken neden müşteri memnuniyeti düşünülmüyor. bankanızı aktif olarak kullandığımı göz önünde bulundurarak hakkım olmasa dahi iade etmenizi beklerdim. Reklamlarınız arttıkca müşteri memnuniyetini azaltıyorsunuz. Sadece aslan amblemiyle güven sağlanamaz.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sn Utku Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön