31 Ocak 2014

ING Bank Parayı Tarafıma Teslim Etmedi

Alıcı, 36.500 TL değerinde ki aracımı ING Küçükbakkalköy'den kullanılan Kredi ile satın almak istedi. Aracı satmadan önce bankanın Kocaeli Hürriyet Şub. gittik. Buradaki yetkililerden aldığımız bilgi doğrultusunda Müşteri bilgilendirme formu ve çıkan bu kredinin aracın satışından sonra evrakları ibra ettiğimiz taktirde tarafıma ödeneceği ile ilgili yazılı evrak teslim aldım.


Buna güvenerek noterde satışı gerçekleştirdim. Ardından parayı almak için bankaya gittiğimizde Kredinin kampanyalı kredi olduğunu Kaskonun ING tarafından yapılmadan tutarın aktarılamayacağı söylendi. Ardından kredinin türü değiştirildi, bu seferde plaka değişeceği için kredi onaylanamadı ve para tarafıma teslim edilmedi.

Hakan 123 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2014

    Sn Hakan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Hakan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön