25 Ekim 2016 #6773038

ING Bank Paramız Değerli ya Biz?

Paramara uygulaması ayda aynı kartla maksimum 1000 TL yükleme uyarısı yapıyor. Oysa 500 TL'yi aşan bir yükleme bile yokken ING'yi aradım, oradaki arkadaşlar Paramara'nın bu hatasından bihaberler. "İninal'i arayın" diyorlar. İninal'i arıyorsun "sizde de bizde de problem yok Paramara'yı arayın" diyorlar. Onlar da yok programı tekrar güncelleyin, bilmem ne yapın diye geçiştirici yatıştırıcı çözümler üretmeye çalışıyorlar ki boşuna. İki uygulamanın sahibi Sayın ING sorunlarımıza çözüm istiyoruz. Paramız kadar biz de değerli olmak istiyoruz. Marka bilinirliği yüksek müşteri sadakatini sağlamış bir bankaya marka değerini düşürmemek ve müşterilerinin sorunlarını çözmek yakışır.

Sezai 279 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Sezai Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 28/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Sezai Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön