04 Şubat 2015

ING Bank Paramı Kaybetti.

ING nakit para kartımda alışveriş yaptığımda İş Bankası pos cihazıyla yanlış meblağ yazıldığı için iptal gerçekleştirildi. Ertesi gün dönüp hesabıma baktığımda paranın geri gelmediğini gördüm. Direk ilk İş Bankası'nı aradım iptal gerçekleşmiş para iade edilmiş görünüyor sistemlerinde ama heyhak gel görkü ING'nin şu meşhur 7/24 tel aradığım zaman bana ne dediler biliyor musunuz. Paranız hesabınızdan çıkmış yapabileceğimiz hiçbir şey yok (bu arada meblağ 3 5 lira değil tam 1.500tl).

Emel 312 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Emel K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Emel K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön