12 Kasım 2013

ING Bank Paramı İşletiyor!

Ağustosta ING Bonus kartımı kullanarak 6 taksitli bir alışveriş yaptım. 1. taksiti eylül, 2.sini ekim ayında ödediğim alışverişimin 3. taksiti bu aya yansımıştı ki, iade dolayısıyla işlem iptal edildi ve tüm tutar hesabıma iade edildi. Fakat ING Bank bana paranızı taksitle ödeyeceğiz çünkü taksitli alışveriş yapmışsınız dedi, yani önden ödediğim 2 aylık taksit benim hesabıma 6 ay sonra geçecek ve ilk iki taksitim ING Bank tarafından 6 ay işletilmiş olacaktı.


Şimdi 6 ay boyunca işlettiği paramın faizine el koymuş olmuyor mu? Bu tüketiciyi yanıltmak
değil mi? Ayrıca tüketici mahkemesinde tüm haklarımı arayacağımı tüm yetkililere bildiriyorum.

Z 96 Okunma

Cevaplar

 • Z'nin Teşekkür Mesajı24 Kasım 2013

  Şikayetim çözüldüğü için tüm ilgililere teşekkür ediyorum...

 • ING Bank Temsilcisi22 Kasım 2013

  Sn Z. Deniz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Z15 Kasım 2013

  Banka iletişime geçmiş aynı şeyleri tekrar etmiştir, sonrasında haklısınız ama prosedürümüz bu biz biraz daha araştırıp döneceğiz diyerek kapatmış ve bir daha da aramamıştır. Yani şikayetimle ilgili bir çözüm üretilmemiştir.

 • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2013

  Sn Z. Deniz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön