04 Şubat 2014 #2259060

ING Bank Paramı İade Etmiyor

Bana 2013 yılı 1 ayında telefonla aradılar kart koruma programı altında 12 ay boyunca 9.00 taksitle üye ettiler ben o zaman kabul ettim. ING Bank'ın bonnus kartında 12 ay sabit parayı aldılar. 2013 "un 2 ayında kart koruma programında vazgeçip iptal ettirdim fakat paramı iade etmedikleri gibi 12 ay boyunca kestiler vermiş oldukları numaraları olan 444 12 77 no'lu telefonu günlerce aramama rağmen olumlu cevap alamadım parayı ING Bank hesabına yatırdığına söylediler oysa ING bank yetkilileriyle görüştüğüm de paranın yatmadığını söylediler. En son paramı alamadım. CPP iade ettim diyor İNG yatmadı diyor. O zaman para nerede cevap bekliyorum.

Cemil 1.634 Okunma

Cevaplar

 • Cemil'in Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

  PARAMI GERİYE ALMAMA YARDIMCI OLDULAR TEŞEKKÜR EDİYORUM

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Cemil A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Cemil11 Şubat 2014

  İng bank ile Bireysel emeklilik işlemleri tüketici kredisi ve bonnus kartı ile yıllarca çalıştım ancak cpp şirketi kart koruma da ing bank ın adını kullanarak üye oldum ama kart koruma da ertesi ay vaz geçtim 12 ay devamlı kart koruma programı altında para kestiler her ay 1k1 üç kez cpp şirketinin vermiş olduğu 444 12 77 nolu telefon ile İng bankı aramama rağmen cpp ing banka paranın iade ettik dediler ing aradım para gelmedi dediler ve arada param kayboldu ing bank ilgilenmedi bende breysel emeklilikte başka birime geçtim bu param nerde o zaman

 • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn Cemil A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön