11 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2556946

ING Bank Paramı İade Etmedi

ING Bank westenunıon aracılığıyla kendi adıma eşim D** B*** İngiltere Londra'ya 3000 € para transferi yaptırdı, transferi yaptırdıktan sonra 3 gün sonra Londra'ya gidecektim buradaki işlerimdeki aksaklıktan dolayı gitmekten vazgeçtim ve ING Bankasına paranın iadesi için eşim D*** B*** gittiğinde ING Bankası paranın İngiltere Londra'dan paranın çekildiğini söylemiş ben İngiltere gitmediğimi pasaportum aracılığıyla ıspatladım fakat 3000 € paramı geri iade etmediler. Hesabımdan çekilen paranın tarafıma geri iade edilmesini talep ediyorum.

Sezgin Sezgin 269 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Sezgin B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Sezgin B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 15/07/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Sezgin B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler