20 Nisan 2013 #1754090

ING Bank Parama El Koydu!

ING Bank maaş müşterisi olduğum için EFT işlemlerinde herhangi bir işlem masrafı ödemiyordum. Bugün saat 16.30 civarında yaptığım bir EFT işleminden banka 5 TL kesinti yaptı. Müşteri hizmetlerini aradığımda da saat 16.00 - 17.00 arası geç EFT işlemi olduğundan ücret almış banka. Bu konuda bu zamana kadar bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Ama banka kararı olduğu için herhangi bir şey yapılamazmış. Sözleşmemizde yer almayan bu hukuksuzluğa mecbur uyacakmışım.

Seçil 77 Okunma

Cevaplar

 • Seçil26 Nisan 2013

  ING Bank maaş müşterisi olduğum için EFT işlemlerinde herhangi bir işlem masrafı ödemiyordum. Bu hafta içinde16.30 civarında yaptığım bir EFT işleminden banka 5 TL kesinti yaptı. Müşteri hizmetlerini aradığımda da saat 16.00 - 17.00 arası geç EFT işlemi olduğundan ücret almış banka. Bu konuda bu zamana kadar bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. EFT işlemi yaptığım sayfada da her zaman ücretsiz olduğundan masraf başlığını kontrol bile etmedim. Bu zamana kadar herhangi bir ücret alınmazken neden birden böyle bir kesinti yoluna gidildi. Banka kararı olduğu için herhangi bir şey yapılamazmış. Sözleşmemizde yer almayan bu hukuksuzluğa mecbur uyacakmışım. Banka geri dönüş yapsa da durum aynı

 • Seçil25 Nisan 2013

  Sonuçta yine bankanın dediği oldu banka çeşitli sebeplerle Geç EFT diye bir şey uydurdu ve 5 TL mi sözleşmemde olmamasına rağmen gasbetti.

 • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

  Sn Seçil Sınmaz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

  Sn Seçil Sınmaz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 22/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili en kısa sürede tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2013

  Sn Seçil Sınmaz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön