11 Şubat 2014 #2286062

ING Bank Para Yok Hüzün Çok!

09/02/2014 tarihinde pazar günü 5 yaşındaki oğluma mısır alacak parayı ING Bank bankamatiği içeride olan paramı veremediği için, bulamayan bir babanın üzüntüsünü yaşıyorum.


Maaşımın içeride olması ve alamamam bir yana bütün bir pazar günümü rezil ettiğiniz için sizi kınıyorum..

Abdullah 187 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    iki kez arandım. ve özür dilemeleri güzel bir yaklaşım...

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Abdulalh D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Abdulalh D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön