14 Ocak #10018320

ING Bank Para Üyelik İşlemi Adı Altında Para Alıyor!

ING Bank halen 90 TL üyelik aidatı adı altında para alıyor. 4085... ... ... 9694 numaralı kredi kartımdan alınan 90 TL'nin TL olarak iadesini istiyorum. Müşteri hizmetleri bana bunun 12 ay boyunca ayda 250 TL harcama yaparsam Bonus olarak ödeneceğini eğer harcama yapmazsam 30 TL'lik Bonus iade edebileceğini söyledi. Bu ne demektir? Paramı bilgim dışında alıp bir de iadesi için şart koşuyorlar.
Acilen iade ve dönüş talep ediyorum.

İclal 294 Okunma

Cevaplar

  • İclal16 Ocak

    ING Bank 1393859 numaralı şikayetime dönüş olarak tahsil edilen üyelik işlemleri bedelinin genel bankacılık uygulamalari adi altında degerlendirmemi iletmis mesajla. Bu ne demektir. Paranızı iade etmiyoruz mu demek

  • ING Bank Temsilcisi15 Ocak

    Müşterimiz Sn Iclal I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön