30 Ocak 2014 #2265984

ING Bank Para Transferinde Yardımcı Olmuyor

Yurt dışında yaşamaktayım. Eşim ve benim SSK'dan aldığımız emekli maaşlarımız ING Bank'a yatmaktadır. Burada biriken maaşlarımızı belirli periyotlarla yaşadığımız ülkeye transfer etmemiz gerekiyor. Gelin görün ki, internet bankacılığı servislerini kullanarak transfer yapmaya çalışıyoruz bin türlü sebeple işlem gerçekleşmiyor. Bu olmadı telefon bankacılığını deneyelim diyoruz "müşteri odaklı" kurulmamış bu sistemle de işimizi göremiyoruz.


Şubeye telefon açıp yardım istiyoruz, her seferinde saatlerce "uluslar arası" görüşme yapıp yine sonuca varamıyoruz. Bizim teşhisimiz, "zaten üç kuruş olan emekli maaşlarımızı" tutabildikleri kadar tutmaya çalıştıklarıdır. İlk isim bu bankayı değiştirmek.

Ali 109 Okunma

Cevaplar

 • Ali04 Şubat 2014

  Hala bir cozum uretilmedi. Bu persembe gunune kadar bir cozum bulunamazsam bizzat parami almak, hesabi kapatip baska bankada acmak icin Kanada'dan Istanbula gelecegilm. Tabii ki, 1988 Amerikan dolari olan ucak bileti masrafini da talep ederek..

 • Ali03 Şubat 2014

  Dort gun gecti.. Hala para transferimi gerceklestiremedim. Telefon bankaciligini aradim, onlar da sikayetimle ilgili yeni bir talep numarasi verdi. Arayacaklarmis! Mucadele edecek sabir ve zamani olan "EMEKILERE" gore bir banka olabilir! Ama bana gore degil.

 • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sn Ali İhsan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sn Ali İhsan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön