29 Nisan 2013 #1768658

ING Bank Para Transferinde Ücret Alıyor!

11 nisan 2003 tarihinde yurtdışına eğitim amaçlı kızımın seminer faaliyeti için 300 euro transferde bulundum. 180 tl aşan bir masraf, komisyon vs. adı altında ücret alındı. yıllardır bu bankayla çalışıyor emekli maaşını bu bankadan alıyor ve kuruluşu olan ING Emeklilikte prim ödüyorum. (neredeyse emekli olmak üzereyim).


Hatta eski adı Oyakbank dan kalan sözleşme gereği eft, havale ve işlem masraflarından muaf tutulduk . bu durumu anlatan dilekçemi bankaya 65403 no ile başvuru yaptım ama 15 günü aşkın bir süre geçmesine rağmen bir cevap alamadım. işte bizi üzen durum bu. sorun çözülmez ise banka ve kuruluşu olan ING Emeklilik ile ilişkimi keseceğim.

Nusret 93 Okunma

Cevaplar

 • Nusret20 Mayıs 2013

  CEVAP TATMİN ETMİTYOR HEP ŞABLON LAFLAR...

 • Nusret13 Mayıs 2013

  şuna cevap verin bırakın hazır cevapları NEDEN sözünüzde durmuyorsunuz .artık TBB hakem heyetine cevap verirsiniz..

 • Nusret02 Mayıs 2013

  şablon cevaplar yerine çözüme odaklanın

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sn Nusret Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 29/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Nusret29 Nisan 2013

  şablon cevaplar yerine bu güne kadar neden cevap verilmediğini açıklasınlar önce hala cevap bekliyorum...

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sn Nusret Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön