11 Eylül 2013 #2002970

ING Bank Para Puanı İade Etmedi!

Bir yıl önce sözünüze bonus kampanyasından aylık 2000 TL harcama sözüne 200 TL para puan aldım. Bir yıl sonra tekrar bu kampanyadan faydalanmak istedim . 150 TL verildi. Bir yıl önce müşteri temsilcisinin yanlış yönlendirmesinden 200 TL para puan geri alındı. Müracaatım üzerine yapılan araştırmada haklı olduğum söylendi.


Geçen süre içinde alınan para puan geri verilmedi, müşteri hizmetlerine yaptığım müracaatlar da netice alamadım. 23 ağustosta 11. 00 F*** hanıma, 28 ağustosta saat. 15. 10 da S*** hanıma, 02 eylül de 161790 kayıtla O*** hanıma bildirdim geçen sürede müracaatlarıma İNG Bank yetkilirden haklı olduğum söylendiği halde para puanım kartıma yüklenmedi.

Suat 153 Okunma

Cevaplar

 • Suat'ın Teşekkür Mesajı11 Ağustos 2014

  teşekkürler

 • Suat25 Eylül 2013

  şikayetim çözümlendi

 • Suat'ın Teşekkür Mesajı25 Eylül 2013

  ıng bankasına teşekkür ederim sorunumu çözdü

 • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sn Suat Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Suat16 Eylül 2013

  müşteri kaybetmek için elinden geleni yapıyorlar

 • Suat16 Eylül 2013

  bu güne kadar geçen sürede cevap yok

 • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sn Suat Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön