23 Ağustos 2016

ING Bank Ödeme Esnasında Bankoda Unutulan Para.

Fatih şubesi ING 'de cuma günü ödeme için gittim ödememi yaptığım sırada elimde olan parayı veznenin üzerinde unuttum ve bu iş yerime geri döndüğümde fark ettim, bankaya tekrar geri döndüğümde inanmak istemediğim bir cevap aldım. Bankanın kamera sistemlerinin arızalı olduğunu merkezden onay bekleniliyor denmesi şaşırtıcı cumayı atlattık araya hafta sonu girdi bugün mutlaka olur düşüncesiyle bankaya gittiğimde beni gördüklerinde işlemi kamerayı yapmaya çalıştılar. Bu sorumsuzluk midemi bulandırdı ve halen bu saat oldu ses soluk yok. Aylar önce ödeme yaparken bana verilen 5 lira fazla için günde 4 5 kez arandığımda mesai saatleri dışında parayı istediler ve bende geri verdim ama bu yaklaşım sorumsuzluk bir bankanın kamerasının çalışmamasının merkezin dönüş yapmaması ok büyük bir meblağ

Selçuk 189 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Selçuk Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Selçuk Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön