15 Mart 2013 #1687892

ING Bank Otomatik Ödemeye Rağmen Hesap İşletim Ücreti!

ING banktan kredi çektim çekmez olaydım bana otomatik ödeme talimatı verdikten sonra hesap işletim ücreti kesilmeyeceği söylendi ama her zaman da kesildi bununla ilgi ne müşteri hizmetlerinden destek alabiliyorum neden adıyaman ing şubesinden 14 dk müşteri hizmetlerini aramam sonucunda ne bir müşteri temsilcisiyle doğru dürüst konuşabildim nede ne şubeye nede müşteri hizmetlerine derdimi anlatabildim. Sadece şunu söylemek istiyorum ING bank tan kredi çekerken hoş güzel ilgileniyorlar şubede ama en ufak bir sıkıntıda bilgi öğrenmek istediğinde şubeden alacağınız yanıt göremiyoruz bilgilerinize ulaşamıyoruz 1 yıldır aynı şeyi söylüyorlar bana. Şimdi tüketici mahkemesine gidip şikayette bulunmak..

Erhan 72 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn Erhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Erhan15 Mart 2013

    Çok teşekkür ederim sesimi duyan birisinin olması çok hoşuma gitti isyan ettim resmen.çalışanlarınız adıyaman şubesinde sadece kredi alan müşterilerle ilgileniyor sorunuma yardımcı bile olamıyorlar sebep ise başka şube müşteri hizmetlerini arayın diyorlar yanlarında konuşuyorum geri onların yardımcı olmadığını söyleyince bu kez bana diyorlar onlar size hiç yardımcı olamaz...tuhaf sinir oldum

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    Sn Erhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön