17 Mart 2016

ING Bank Otomatik Ödemelere Rağmen Kart Aidatı Kesecekmiş!

ING Bank kredi kartımı yaklaşık 6 senedir aidat ödemeden kullanıyorum. Ekstre dökümünde aidat kesileceği yazısını okuyunca müşteri hizmetlerini aradım böyle bir şey olduğu takdirde kartımı kapayacağımı söyledim. Otomatik ödeme talimatım olduğu için için kart ücreti alınmayacağını söylediler. İki ay sonra ekstrede gördüm ki 82.50 TL ücret kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradım mesaj yolladıklarını söylediler. Şikayetçiyim!

Ayşen 98 Okunma

Cevaplar

  • Ayşen22 Mart 2016

    Şikayetim var sitesine teşekkür ediyorum. Problemim onlar sayesinde çözümlendi.

  • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Ayşen P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Ayşen P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön