29 Kasım 2014

ING Bank Otomatik Ödeme Yanıltmacası!

Ayvalık şubesinden eşim adına bireysel kredi kullandık. Görevli kişi, kredi hesabından sistemin hesap işletim ücreti almaması için en az bir fatura kaydı gerekli olduğunu söyledi. Bende o an telefon faturam diğer bankada otomatik ödemede olduğu için internet bankacılığı üzerinden cep faturam için otomatik ödeme talimatı verdim. Girdiğim faturanın son ödeme günü 15 Aralık olmasına rağmen bu kredi hesabına istemediğimiz halde açılan 500 TL Avans hesaptan, kredi kullanım masrafı olarak 32 TL Ücret anında kesildi. Yani güya 500 TL Avans hesap, kredi olarak belirlendi ve fatura buradan ödenecek. Bakın fatura ödenmesine daha 2 hafta var. Lütfen ücret iade edilsin ve bu avans hesap kapatılsın.

İbrahim 586 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim09 Aralık 2014

    Yapılan 32Tl masraf telefon faturası ödemesi için kullanılmış. İlginç olan otomatik ödeme talimatı verdiğim gün faturanın kredli mevduat hesabından ödeme gününe 17 gün olmasına rağmen ödenmesi ve açıklama bölümünde kredi kullandırım ücreti yazması.Şimdi bu ödeme için faiz ödeyeceğim.

  • ING Bank Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn İbrahim S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn İbrahim S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön