22 Ağustos 2013

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatından Dolayı Ücret İsteniyor!

ING Bank'dan 21.03.2011 tarihinde ihtiyaç kredisi almıştım. Ödemelerimi zamanında ve düzenli olarak ödemekteyim. Hatta zamanından 2-3 gün önce bile ödediğim olmuştur. 20.08.2013 tarihinde kredi ödemek için gittim ve bankadaki görevlinin 75 TL borcumun olduğunu bildirdi. Bu borcun otomatik talimat vermediğim için Mart ayından itibaren biriktiğini söyledi. Madem bu borç Mart ayından bu yana vardı. Peki, neden bana yeni bilgisi veriliyor. Her ay zaten düzenli olarak bankaya kendim gidip ödeme de bulunuyorum. Bu zaman kadar neden söylenmedi. Tarafınıza yapmış olduğum 75 TL borcun tarafıma iade edilmesi hususunda gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Nalan 52 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sn Nalan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Sn Nalan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön