06 Aralık 2014

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesti

Ayvalık şubesinden bireysel kredi kullandım. Görevli kişi, kredi hesabından sistemin hesap işletim ücreti almaması için en az bir fatura kaydı gerekli olduğunu söyledi. Bende o an telefon faturam diğer bankada otomatik ödeme de olduğu için İnternet bankacılığı üzerinden cep faturam için otomatik ödeme talimatı verdim.


Girdiğim faturanın son ödeme günü 15 Aralık olmasına rağmen bu kredi hesabına istemediğimiz halde açılan 500 TL Avans hesaptan, kredi kullanım masrafı olarak 32 TL ücret anında kesildi. Yani güya 500 TL Avans hesap, kredi olarak belirlendi ve fatura buradan ödenecek. Bakın fatura ödenmesine daha 2 hafta var. Lütfen ücret iade edilsin ve bu avans hesap kapatılsın.

Arzu 590 Okunma

Cevaplar

 • Arzu09 Aralık 2014

  Yapılan 32Tl masraf telefon faturası ödemesi için kullanılmış. İlginç olan otomatik ödeme talimatı verdiğim gün faturanın kredili mevduat hesabından fatura ödeme gününe 17 gün olmasına rağmen ödenmesi ve açıklama bölümünde kredi kullandırım ücreti yazması.Şimdi bu ödeme için faiz ödeyeceğim.

 • ING Bank Temsilcisi09 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn Arzu S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 09/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi08 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn Arzu S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 08/12/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn Arzu S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön