14 Şubat 2013

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatımı Yanlış Yapmış!

Annemin sahip olmuş olduğu tc:38203**036 *** hesabı üzerinden otomatik ödeme talimatı vermiştik ve düzenli olarak 3 aydır ödeniyor yalnız İSKİ den gelen faturaya baktığımızda 3 aydır ödenmediği ve su hattının kesileceği yazılıyordu bankanıza gittim ve işlem yapan arkadaş ile görüştüm bu kadar laubali bir tavır görmedim.


Sanki suçlu benmişim gibi konuşuyordu oysaki otomatik ödeme talimatı verirken faturayı götürmüştüm ben işletme sahibi biriyim yarın öbür gün bankanızın ödememesinden kaynaklı olan bu su faturası karşıma aksi bir şekilde çıkarsa eğer maddi manevi tazminat davası açacağım lütfen ivedi bir şekilde bu konuya müdahil olmanızı rica ediyorum.

Ozan 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sn Ozan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sn Ozan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön