15 Nisan 2013 #1743470

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatımı Güncelleyemediler Yine Kart Aidatı Kestiler!

İki fatura talimatı verdiğimde yıllık kart aidatı veremeyeceğim söylendi. Ancak taşındığım için talimatları güncellemem gerekti. Ancak sistemdeki telefon numaramı güncellemeyi beceremedikleri için talimatları bir türlü yenileyemedim. Bu arada geçen sürede yıllık kart aidatı ekstreme yansıtıldı. Hem telefonu güncelletebilmek için günlerce uğraştım onu yapamadılar bir de üstüne 60 TL aidatı ödedim. ING Bankın bu sorumsuzluğundan şikayetçiyim.

Ela 50 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Ela T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 15/04/2013 ve 16/04/2013 tarihlerinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Ela T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön