04 Nisan 2013 #1725240

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatıma Rağmen Faturam Ödenmedi!

Geçen ay ödenmesi gereken ve günlük paketime bağlı hesabımda bulunan otomatik ödeme talimatlı 52,25TL tutarındaki ADSL faturam, kredi kartımda limit olmaması gerekçesiyle ödenmedi.
Halbuki otomatik ödeme talimatım vadesiz hesabımda bulunuyor. Gerekçe gösterilen kredi kartımda limit olmaması durumu ise daha farklı, çünkü kartımda ödeme günü itibariyle 800 küsür TL kullanılabilir limit, hesabımda ise 90 küsür TL para bulunuyordu. Üstelik hesabımda para bulunmasa bile eksiye düşerek ödenmesi gerekiyordu. Banka ile 29 mart 2013'te iletişime geçtim ve bir bildirim açtılar fakat o gün bu gündür ilgilenen yok. Faturamın, gecikme cezası banka tarafından karşılanması kaydıyla ödenmesini talep ediyorum.

Burak 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Burak T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn Burak T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön