11 Nisan 2014

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatım Olmadığı Halde Ödeme Yapmış

ING Bank hesabımdan 4 yıl evvel benim numaraya benzeyen bir cep telefonu faturası ödenmiştir. Hiç bir şekilde otomatik ödeme talimatı vermediğim halde ödeme yapılmıştır. Şimdi neredeyse 50 kez müşteri hizmetlerini arayıp yanlışın düzeltilmesini istediğim halde benim olmayan borç için birde icra takibi başlatmışlar. Halen ING Bank'ta bir muhatap bulamamaktayım.

Soner 181 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2014

    Sn Soner T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Soner11 Nisan 2014

    bu klişe açıklamaları bi kenara bırakıp ararsanız sevinirim.

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2014

    Sn Soner T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön