04 Nisan 2013 #1723713

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatı Verdiğim Halde Para Kesilmesi!

Vadesiz hesabımdan otomatik ödeme talimatı vermem dahilinde hesap işletim ücreti ve kredi kartı aidatı almayacaklarını söyledikleri halde vadesiz hesabımdan 6.5 tl kredi kartımdan da 59 tl kredi kartı aidatı parası kesilmiş çalıştığım için bankaya gidemedim.


Müşteri hizmetlerini aradım kartı iptal etmek için akşam 18 den sonra hizmet veremiyorlarmış verilen şu link te de 7/24 http://www.ingbank.com.tr/724.hizmet diyor bunu da geçtim böyle bir şey olamaz.

Erhan 156 Okunma

Cevaplar

  • Erhan01 Mayıs 2014

    Bu nasil is tekrardan bu ay kart aidati alinmis nasil bir is bu ya.illa mahkemeyemi gidelim

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn Erhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn Erhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön