02 Mayıs 2013 #1775187

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatı İptal Edilemiyor!

10 gün önce ve bugün denememe rağmen otomatik ödeme talimatlarımdan birini iptal edemiyorum. müş. tem. ne ulaşıp 2 defa sorunumu iletmeme ve yardım istememe rağmen talimatım hala aktif gözüküyor. bu nasıl bir hizmet anlayışıdır bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir anlamadım gitti.

Özden 708 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Özden Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Özden Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön