10 Mayıs 2013 #1789657

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatı!

İng Bank kredi kartıma otomatik ödeme talimatı verdim 15 TL puan vermişler puanı hiçbir şekilde kullanmadım kartı kapattığımda tarafıma 15 TL borç yansıtıldı aradım kart borcumun sebebini sordum kartımı kapattığım için otomatik ödeme talimatlarında verilen puanların borcu olduğu söylendi puanı harcamadığım halde neden borç yansıttınız diye sordum banka işleyişi dendi şikayet oluşturdum geri döndüler. Kartı kapattığım için borç olarak yansıdığını söylediler dedim puanı harcasam borç olarak yansıtmanız doğru harcamadığım puanı neden ödeyeyim dediğimde banka politikası dendi ve geri dönüşü olumsuz olmuş oldu. Kartım sayelerinde gecikmeye düştü.

Oğuzhan 72 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Oğuzhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Oğuzhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön