27 Haziran 2013 #1870769

ING Bank Otomatik Ödeme İptal Edilmedi!

ING Bank'ta bulunan hesabımdan geçen yıl otomatik ödeme talimatı vermiştim. Fakat ocak ayı itibari ile başka banka ile çalıştığımdan iptal etmek istediğimi söyleyip, en yakınımdaki şubeye başvurdum. Dilekçemi yazdım, iptal edileceği söylendi. Üzerinden 2 ay geçti iptal edilmedi.


Bunun üzerine takip eden haftalarda 3 kez daha gidip dilekçe verdim. Yani 4 kez dilekçe verdim. Bununla da kalmayıp, defalarca telefon bankacılığı ile iptal talebinde bulundum. Buna rağmen hala iptal edilmedi. Artı para hesabımdan fatura tahsilatı yapılıyor ve ben bunu günler sonra öğreniyorum. Ayrıca üzerine faiz ödemek zorunda kalıyorum. Nasıl bir organizasyondur yada işgüzarlıktır anlayamadım.

Yücel 88 Okunma

Cevaplar

  • Yücel'in Teşekkür Mesajı01 Temmuz 2013

    Şikayet sürecinde benimle ilgilenen personel isteklerim üzerine bilgilendirmeler yaptı. Memnun kaldım süreçten. Fakat şubelerinde de aynı düzenlemeleri yapıp iyileştirmeler gerekli.

  • ING Bank Temsilcisi27 Haziran 2013

    Sn Yücel P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Haziran 2013

    Sn Yücel P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön