03 Haziran 2014 #2482679

ING Bank Onaylanan Krediyi Şube Vermiyor!

ING Bank'a Kredi başvurusunda bulundum, on onay aldım sonra bankaya gittim istenen evrakları verdim banka kredi onaylanmadı dedi! Fakat merkezden her bankadan sadece kimliğiyle çekebilecek kredinin onaylandığına dair adıma mail atıldı. Bankaya gittim hayır öyle birşey yok vermeyiz dediler!


Müşteri hizmetlerini aradım banka bilir diyorlar! Banka merkezle görüşün diyor hiçbir şekilde muhatap bulamıyoruz paranızı alamıyorum. Kredinin tarihi geçiyor alamıyorum borçları zaman verdik ödeme yapamıyorz. Mağdur olduk!

Hatice 808 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Hatice K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 09/06/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hatice05 Haziran 2014

    Az önce Antalya Çallı şubesinden arayip hesap sordular SIZ BIZI NEDEN SIKAYET ETTINIZ BIZ SIZE KREDİ VEREMEYECEGIMIZI SÖYLEDIK DIYE.bakin ben ev hanımıyim ve 5.000 tl kredi kartı 1300 tl destek hesap bakiyem var.ev hanimisiniz memur Kefil getirin dediler merkezden getirdik merkez onayladı banka vermiyor bu ön onay değil sadece kimliğine cekebilecegime dair mailim var.madem ev hanımıyim neden bana kredi kartı verdiniz gelirim yoksa. Neden destek hesabım var.merkezden onayimi aldım banka neden vermiyor. Banka arayip nasıl beni azarlayabiliyor ne curet

  • ING Bank Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Hatice K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön